Movies
Ratings
12
Ode to My FatherRated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 3.0