Titles you rated
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- Family's HonorRated ★ 4.0
 
Heading to the GroundRated ★ 1.0
Dr. JinRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 3.5
Bad CoupleRated ★ 4.5- Working MomRated ★ 3.0
 
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Lotus Flower FairyRated ★ 4.0
 
Love TrulyRated ★ 3.0
Golden BrideRated ★ 3.0