Titles you rated
You Are My SunshineRated ★ 4.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.5
21Rated ★ 4.0
FearlessRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.5
The Expendables 3Rated ★ 3.5
HitmanRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 4.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5