Titles you rated
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
AlliedRated ★ 5.0
SuffragetteRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Far from the Madding CrowdRated ★ 3.0
Me and Earl and the Dying GirlRated ★ 4.5
Quill: The Life of a Guide DogRated ★ 4.0
Sword of the StrangerRated ★ 4.5
Millennium ActressRated ★ 4.0
Violent CopRated ★ 4.0
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 1.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
The Mourning ForestRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 3.5