Movies
Ratings
32
The Big BlueRated ★ 4.0
Shakespeare in LoveRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
DittoRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
WildRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0