Series
Ratings
95
LimitlessRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
On AirRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0