Movies
Ratings
429
CarolRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
Like CrazyRated ★ 4.0
The InternRated ★ 2.0
TwinstersRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
DreamRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
King KongRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 1.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
The Green MileRated ★ 2.0
No.3Rated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.5