Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
UsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
RRRRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Day ShiftRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.5