Titles you rated
H.I.TRated ★ 4.5
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0