Series
Ratings
150
Village Survival, the EightRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
Traveler Season 1Rated ★ 3.0
Love NaggersRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 0.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 0.5- Naruto ShippūdenRated ★ 0.5
Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 0.5
Bad GuyRated ★ 0.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 0.5
GleeRated ★ 0.5
GleeRated ★ 0.5