Movies
Ratings
261
Hardcore HenryRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.5
InsaneRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 5.0
Ted 2Rated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 5.0
Ghost RiderRated ★ 4.5