Titles you rated
Worlds WithinRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0