Series
Ratings
601- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0- Divorced Singles Season 7Rated ★ 3.0
- Divorced Singles Season 6Rated ★ 3.0
- Divorced Singles Season 5Rated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5- すいかRated ★ 4.0
S LineRated ★ 2.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Renai no SusumeRated ★ 3.0
The First FrostRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Offline LoveRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
MaidRated ★ 4.5
Perfect MatchRated ★ 4.0