Series
Ratings
416
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Glass HeartRated ★ 2.0
Hot SpotRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Tidying Up with Marie KondoRated ★ 2.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
NANARated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0