Series
Ratings
58
SSSS.GRIDMANRated ★ 4.0
Ssss.DynazenonRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 3.5
Born to be a FlowerRated ★ 3.5
BORDERRated ★ 3.5
Residential ComplexRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Marvel's The DefendersRated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Marvel's Luke CageRated ★ 3.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Community Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.0