Movies
Ratings
18
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 1.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0