Series
Ratings
40- SkinsRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0- Agatha ChristieRated ★ 0.5
Vampire IdolRated ★ 3.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 4.0