Movies
Ratings
14
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0