Titles you rated
Delicious GuysRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0