Titles you rated
RomeRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0- DexterRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0