Movies
Ratings
46
OnceRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 1.5
The Social NetworkRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 2.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.5
QuickRated ★ 1.0
Step UpRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.0