Series
Ratings
403- WinnersRated ★ 4.0
- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0- OrangeRated ★ 1.5
- Great InheritanceRated ★ 3.5
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 3.5
General Hospital 2Rated ★ 3.5- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 2.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Honest LivingRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 2.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0