Titles you rated
The MartianRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
ChawRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 2.5
Swing GirlsRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 1.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 2.0