Movies
Ratings
87
Born to DanceRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
FrozenRated ★ 2.5