Movies
Ratings
87
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
StokerRated ★ 1.0
The PriestsRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The RestlessRated ★ 0.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
AtonementRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0