Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
Empress CheonchuRated ★ 3.0
BloodRated ★ 2.5- DamoRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
Empire of GoldRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5