Movies
Ratings
723
Good NewsRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
BeetlejuiceRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.5
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 3.5
Totally KillerRated ★ 3.0