Series
Ratings
211
BootsRated ★ 4.0
Running PointRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
Dept. QRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Friendly RivalryRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- The IT CrowdRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5