Movies
Ratings
484
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 0.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 0.5
The Perfect DateRated ★ 0.5
Oh, Ramona!Rated ★ 0.5
Rumor Has It...Rated ★ 0.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 1.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
DolittleRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
A Cinderella Story Christmas WishRated ★ 2.5
The HolidayRated ★ 3.5
The Ugly TruthRated ★ 0.5
The House of UsRated ★ 3.5
100 ThingsRated ★ 4.0
The Princess SwitchRated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 1.5