Series
Ratings
45- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
LostRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 0.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 1.0
Lucky RomanceRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5