Movies
Ratings
167
Minority ReportRated ★ 4.0
Assassin's CreedRated ★ 2.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0