Titles you rated
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Tamako MarketRated ★ 3.0
Toradora!Rated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0- Sgt. Frog Season 7Rated ★ 3.0
- Sgt. Frog Season 6Rated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 3.0- Sgt. FrogRated ★ 3.0
- Sgt. FrogRated ★ 3.0
- K-ON!!Rated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 3.5