Series
Ratings
22
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0