Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
My Lucky StarsRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5