Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Niko: Beyond the Northern LightsRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Project SilenceRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Daaaaaali!Rated ★ 4.0
SpencerRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
MamántulaRated ★ 1.0- Meat PuppetRated ★ 3.5
I'm Not a RobotRated ★ 4.0
Love Lies BleedingRated ★ 4.5