Series
Ratings
24
MovingRated ★ 3.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Space ForceRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
AtypicalRated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Active Raid: Public Mobile Assault Unit EightRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Fafner ExodusRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0