Titles you rated
SignalRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.5
BloodRated ★ 0.5
BORDERRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 1.5
49 DaysRated ★ 3.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0