Titles you rated
SherlockRated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.5- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5