Titles you rated
The HostRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 1.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5