Series
Ratings
34
Dating AloneRated ★ 3.0
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 4.0
Midnight in Hong Kong with SISTARRated ★ 2.5- Yong Jun Hyung's Good LifeRated ★ 4.0
Kim Je-dong's Talk To You Season 1Rated ★ 4.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 2.0
4MINUTE's VideoRated ★ 2.0
Off To SchoolRated ★ 3.5
Shinhwa BroadcastRated ★ 3.5- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.0
- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 2.5