Movies
Ratings
28
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 3.5
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0