Titles you rated
- The NonsenseRated ★ 1.0
BugoniaRated ★ 1.0
마루는 강쥐Rated ★ 2.5
용한 소녀Rated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 2.5
Dead to RightsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Leaving MomRated ★ 2.5
Black Phone 2Rated ★ 1.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Woman in the White CarRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 2.5
CoralineRated ★ 1.5
FrankensteinRated ★ 2.5
People and MeatRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 1.5
The World of UsRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.0