Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 4.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
- The Catstody WarRated ★ 3.0
Wind Breaker Season 2Rated ★ 3.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 2.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.0
Wind BreakerRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5