Titles you rated
Empress KiRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.0
MaskRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.5
JumongRated ★ 2.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
A Korean OdysseyRated ★ 0.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0