Titles you rated
Hidden LoveRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.0
The Morose MononokeanRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 2.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 1.0
Reply 1997Rated ★ 1.5
High KickRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 1.0