Titles you rated
The Running ActressRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 3.5- 28 Months LaterRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 3.5
Eye in the SkyRated ★ 2.5