Titles you rated
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
Star Trek: GenerationsRated ★ 3.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.5
Batteries Not IncludedRated ★ 3.0
Dark CityRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 2.0
Gangnam BluesRated ★ 1.5
BraveRated ★ 2.5
TomorrowlandRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
BeanRated ★ 3.5
Mad Max Beyond ThunderdomeRated ★ 4.0
Red Riding HoodRated ★ 3.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 3.0
Rio 2Rated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.5