Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 4.0