Movies
Ratings
35
Dancing QueenRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
He Was CoolRated ★ 2.0
CocoRated ★ 5.0
Bride WarsRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
KillersRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
What Happens in VegasRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 1.0
Don JonRated ★ 1.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 4.0