Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
The FortressRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
FallRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5